a.f.c. Nautilus

Vriendschap en Voetbal, sinds 1928

Organisatie

Bestuur

voorzitter
Alex van Noorda.f.c.nautilus@gmail.com
algemene bestuursleden
Frits Thasing
Verantwoordelijk voor: organisatie selectie
algemeen bestuurslid
Sven van Dun en Rik Boin
Verantwoordelijk voor: organisatie overige elftallen/aanvoerdersoverleg, feestjes & materialen
Algemeen secretaris
Bob de Ridder
Verantwoordelijk voor: organisatie zaalvoetbal
020-6437812
Penningmeester
Dick van der Linden
Verantwoordelijk voor: financiën en renovatie
Rabobank NL77RABO 030.23.35.447 tnv Nautilus te Amstelveen
vdlinden66@ziggo.nl
Wedstrijdsecretaris
Bas Nijenhuisa.f.c.nautilus@gmail.com

Aanvullende krachten

Ledenadministratie
Pieter Horstman06-24285908
a.f.c.nautilus@gmail.com
Hoofd ledenwerving
Pieter Boevea.f.c.nautilus@gmail.com
Vrijwilligerscoördinator
Daan Kreikedaan_kreike@hotmail.com
Kantinebeheer en inkoop
Rik Boin & Sven van Duna.f.c.nautilus@gmail.com
Sponsoring
Henk van den Heuvelpr.afcnautilus@gmail.com
Webmasters
Ramiro Hammen &
Bas van der Borden
ramiro.hammen@gmail.com
bascasper@gmail.com
A.F.C. Nautilus bedankt ING, een betrokken en actieve sponsor voor zowel onze vereniging als voetballend Nederland.